Klara Mozolewska

W trakcie studiów na Uniwersytecie Warszawskim, na Wydziale Geografii i Studiów Regionalnych odkryłam, że moją pasją, która daje mi ogromne poczucie spełnienia zawodowego, jest księgowość.

Aby zdobyć wiedzę w tym kierunku w Stowarzyszeniu Księgowych Polskich w Warszawie ukończyłam dwa kursy (Podstaw Rachunkowości i Głównego Księgowego) i uzyskałam kwalifikacje zawodowe specjalisty do spraw rachunkowości.

Jednocześnie w 2006 roku stawiałam swoje pierwsze kroki  w biurze rachunkowym dzięki czemu zdobytą wiedzę teoretyczną mogłam wykorzystywać w pracy.

W 2007 roku podjęłam pracę w międzynarodowej firmie na stanowisku samodzielnej księgowej. W 2008 przystąpiłam do zdawania egzaminów na biegłego rewidenta, dodatkowo w czerwcu 2009 roku zdałam egzamin Ministerstwa Finansów na usługowe prowadzenie ksiąg.

Jestem osobą ambitną, bardzo lubię się uczyć , stale pogłębiać swoją wiedzę, wszystkie zadania jakich się podejmuje są wykonywane z pełnym profesjonalizmem. Nie boję się przyznać, że czegoś nie wiem lub nie jestem czegoś pewna, zawsze swoje wątpliwości rozwiewam czytając przepisy prawne lub prosząc specjalistów o pomoc w rozwiązaniu problemu.